Ogłoszenia

 
 
XII NIEDZIELA ZWYKŁA - 25 CZERWCA 
 
 
1. W ostatni czwartek ks. Arcybiskup dokonywał zmian personalnych duchowieństwa. W związku z tym informujemy wiernych, że dotychczasowy proboszcz – ks. prałat Zbigniew Kuzia został przeniesiony w stan emerytalny, a Jego następcą został mianowany ks. prałat Sławomir Laskowski, wieloletni misjonarz na Białorusi. Dokonano również zmiany księdza wikariusza. Ks. Jarosław został mianowany do parafii Trójcy Przenajświętszej na Felinie, a zastąpi Go ks. Dariusz Stankiewicz. 
 
2. Od dziś do 23 lipca można zapisywać się w parafiach naszej archidiecezji na pieszą pielgrzymkę z Lublina na Jasną Górę.
 
3. W najbliższy czwartek /29 VI/ przypada doroczna uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 16:00 i 18:00. Składka na tacę przeznaczona będzie na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Podczas wieczornej Eucharystii będziemy polecać Bogu solenizantów ( żywych i zmarłych Piotrów i Pawłów) i dziękować za 3 letnią posługę ks. Jarosława w naszej wspólnocie.
 
4. W tym tygodniu przypada I sobota lipca. Zapraszamy na poranną Eucharystię i adorację Najświętszego Sakramentu, która zakończy się błogosławieństwem o godz. 9:00.
 
5. Za tydzień I niedziela lipca. Msza św. o godz. 10:00 ofiarowana będzie w intencji członków KŻR i ich rodzin, po niej – zmiana tajemnic różańcowych.
 
6. Przypominamy, że trwają jeszcze zapisy na pielgrzymkę słuchaczy Radia Maryja na jasną Górę. Wyjazd z placu kościelnego 8 lipca o godz. 23:00, koszt 65 zł, zapisy u p. Grażyny Kolasińskiej.
 
7. Tradycyjne w pierwszych dniach lipca organizowana jest Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę. Wyjazd na te uroczystości organizuje dekanalny duszpasterz nauczycieli – ks. Jan Bielak. Wszelkie szczegółowe informacje znajdują się w gablocie przed świątynią.
 
8. Rozpoczyna się czas wakacji i urlopów. Wszystkim parafianom życzymy udanego odpoczynku i nabrania sił do dalszego pełnienia swoich zadań. 
 
9. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności: + Natalia Wertel, + Józefa Radzik, + Bronisława Serwin. Wieczny odpoczynek…